Neem contact op

BEDRIJFSKANTOREN

HOOFDKANTOOR

RBtec Inc.
7001 Anpesil dr North Bergen NJ 07047 Eenheid G2
Kantoor: +1 (301) 760-4016
E-mail: info@rbtec.com

CANADA-West

Connor McLeod
British Columbia, Alberta, het Yukon-territorium en de Northwest Territories.
E-mail: Connor@omnitechss.com
Telefoon: +1 778-877-1122

 

Justin Dechaine
Manitoba, Saskatchewan
E-mail: Justin@omnitechss.com
Telefoon: +1 431-276-1980

LATAM

Mevrouw Thais Gandelman Schtruk

E-mail: Thais@rbtec.com
Telefoon: +301-750-8601

EMEA

RBtec Ltd.
Cel: +972 (54) 487 0079
Kantoor: +972 (072) 215 9207

8 hamatechet st. PMA-huis, Kadima Industrial Park, Kadima Israël 6092000

VERKOOP EN ONDERSTEUNING IN DE VS

Verkoop – VS
Cel: +1 (301) 750-8601

Technische ondersteuning
Bellen en sms'en

Cel: +1 (480) 442-3411

CANADA Oost

Kevin Clark
Ontario
E-mail: kevin@omnitechss.com
Telefoon: +1 289-439-3172

 

Erwin Villatoro
Ontario
E-mail: Erwin@omnitechss.com
Telefoon: +1 416-893-3832

 

Filip Clemens
Quebec, Newfoundland en Labrador, Nova Scotia, Prince Edward Island, New Brunswick
E-mail: Phillip@omnitechss.com
Telefoon: +1 514-290-6500

BRAZILIË

De heer Denys Vieira
Verkoopmanager - Brazilië
São Paulo
E-mail: vieira@glocaltech.com.br
Telefoon: +55 19 98102 3313

nl_NLNL