Bize Ulaşın

ŞİRKET OFİSLERİ

ŞİRKET MERKEZİ

RBtec A.Ş.
7001 Anpesil dr North Bergen NJ 07047 Birim G2
Ofis: +1 (301) 760-4016
Email: info@rbtec.com

KANADA Batı

Connor McLeod
Britanya Kolumbiyası, Alberta, Yukon Bölgesi ve Kuzeybatı Toprakları.
Email: Connor@omnitechss.com
Telefon: +1 778-877-1122

 

Justin Dechaine
Manitoba, Saskatchewan
Email: Justin@omnitechss.com
Telefon: +1 431-276-1980

LATAM

Bayan Thais Gandelman Schtruk

Email: Thais@rbtec.com
Telefon: +301-750-8601

EMEA

RBtec Ltd.
Hücre: +972 (54) 487 0079
Ofis: +972 (072) 215 9207

8 hamatechet caddesi. PMA evi, Kadima Endüstri Parkı, Kadima İsrail 6092000

ABD SATIŞ VE DESTEK

Satış – ABD
Hücre: +1 (301) 750-8601

Teknik Destek
Ara ve Metin

Hücre: +1 (480) 442-3411

KANADA Doğu

Kevin Clark
Ontario
Email: kevin@omnitechss.com
Telefon: +1 289-439-3172

 

Erwin Villatoro
Ontario
Email: Erwin@omnitechss.com
Telefon: +1 416-893-3832

 

Philip Clement
Quebec, Newfoundland ve Labrador, Nova Scotia, Prens Edward Adası, New Brunswick
Email: Phillip@omnitechss.com
Telefon: +1 514-290-6500

BREZİLYA

Bay Denys Vieira
Satış Müdürü – Brezilya
Sao Paulo
Email: vieira@glocaltech.com.br
Telefon: +55 19 98102 3313

tr_TRTR