Kontakt

BIURA KORPORACYJNE

SIEDZIBA FIRMY

RBtec Inc.
7001 Anpesil dr North Bergen NJ 07047 Jednostka G2
Gabinet: +1 (301) 760-4016
E-mail: info@rbtec.com

KANADA Zachód

Connora McLeoda
Kolumbia Brytyjska, Alberta, Terytorium Jukonu i Terytoria Północno-Zachodnie.
E-mail: Connor@omnitechss.com
Telefon: +1 778-877-1122

 

Justin Dechaine
Manitoba, Saskatchewan
E-mail: Justin@omnitechss.com
Telefon: +1 431-276-1980

LATAM

Pani Thais Gandelman Schtruk

E-mail: Thais@rbtec.com
Telefon: +301-750-8601

EMEA

RBtec Sp.
Komórka: +972 (54) 487 0079
Gabinet: +972 (072) 215 9207

ulica Hamatechet 8 Dom PMA, Kadima Industrial Park, Kadima Izrael 6092000

SPRZEDAŻ I WSPARCIE W USA

Sprzedaż – USA
Komórka: +1 (301) 750-8601

Wsparcie techniczne
Zadzwoń i wyślij SMS-a

Komórka: +1 (480) 442-3411

KANADA Wschód

Kevina Clarka
Ontario
E-mail: kevin@omnitechss.com
Telefon: +1 289-439-3172

 

Erwina Villatoro
Ontario
E-mail: Erwin@omnitechss.com
Telefon: +1 416-893-3832

 

Filip Klemens
Quebec, Nowa Fundlandia i Labrador, Nowa Szkocja, Wyspa Księcia Edwarda, Nowy Brunszwik
E-mail: Phillip@omnitechss.com
Telefon: +1 514-290-6500

BRAZYLIA

Pan Denys Vieira
Kierownik sprzedaży – Brazylia
San Paulo
E-mail: vieira@glocaltech.com.br
Telefon: +55 19 98102 3313

pl_PLPL